O nas

Bądź wyrazisty, bądź sobą!


Mr.Yazz to jedno z nielicznych miejsc w sieci, w którym odnajdziesz swój niepowtarzalny styl i charakter. 

Ideą powstania sklepu Mr.Yazz był deficyt tematycznych koszulek z nadrukiem na naszym rynku. Owszem, istnieje duży wybór koszulek „politycznych”, z tzw. „śmiesznymi tekstami” lub z „grafiką kreskówkową”. Nuda. Ciekawe i fajne wzory są dostępne tylko w zagranicznych sklepach i to w dość wysokich cenach. W Mr.Yazz wierzymy, że każdy chce pokazać siebie, swoją indywidualność, swój charakter, a do tego mieć modny t-shirt z takim nadrukiem, który przedstawia osobiste zainteresowania.

Dlatego, niejako odpowiedź na rosnące potrzeby rynku, powstał nasz sklep. Ofertę kierujemy, póki co, do męskiej części odbiorców. Koszulki z nadrukiem podzielone są na kategorie wedle Twoich zainteresowań i pasji, np.: Barber Shop, Bicycle, Surfing, Tattoo, Moto, Music, Sport itp., w których jest do wyboru kilka wzorów t-shirt z nadrukiem. Dzięki temu istnieje możliwość wyboru ciekawego wzoru dopasowanego specjalnie pod Ciebie, Twoich pasji i stylu życia. Do każdej koszulki dodatkowo dodajemy „gratis” z danej kolekcji tematycznej. 

Równolegle naszą ofertę wzbogacają ramki, które podobnie jak koszulki, podzielone są na kategorie, w których możesz wybrać odpowiedni wzór. Stylowa ramka dobrze prezentuje się w biurze, mieszkaniu lub warsztacie. To, gdzie ją zawiesisz zależy tylko od Ciebie! 

Oprócz sklepu mryazz.pl nasze produkty są dostępne na allegro, ebay, wiodących marketplacach oraz na żywo podczas festiwali i eventów, o których będziemy informować na naszym profilu fb i w newsletterze. 

Chętnie Cię poznamy i posłuchamy opinii oraz sugestii co do wzorów.


Mr.Yazz